Cosy Anfield Home

  • 83 m²

Cosy Anfield Home ligger i Everton område i Liverpool og består af 4 soveværelser og en terrasse. Feriehus har 2 badeværelser og et fuldt udstyret køkken.

Med placeringen 3 km fra Albert Dock, er villaen også 2 km fra St George's Hall. Det tager 30 minutters spadseretur fra Liverpool's centrum. Sådanne spisesteder som Greggs - Breck Road og Panny's Place ligger omkring 500 meter fra stedet. Radio City Tower ligger ved siden af villaen. 20 minutters gang til Lime Street togstation.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Cosy Anfield Home Liverpool
Glory Days And Anfield Stays - Three Bedrooms, Sleeps 6
pris kun for mobil

Glory Days And Anfield Stays - Three Bedrooms, Sleeps 6

177 m fra overnatningsstedet
Lfc Anfield Guest House
pris kun for mobil

Lfc Anfield Guest House

9.1
Fantastisk 36 anmeldelser
179 m fra overnatningsstedet
USD 187 USD 168
pr. nat
Serviced Accommodation 5 Bedroom Holiday House
pris kun for mobil

Serviced Accommodation 5 Bedroom Holiday House

181 m fra overnatningsstedet
USD 178 USD 160
pr. nat
    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    Liverpool John Lennon Lufthavn
    16 km

    Togstationer

    Lime Street Train Station
    2,2 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Gratis parkering
    • Parkering uden for ejendommen

    Serviceydelser

    • Privat ind-/ udtjekning
    • Vagtservice

    I køkkenet

    • Kedel
    • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

    På værelser

    • Dagligstue
    • Terrasse
    • Havemøbler
    • Te- og kaffefaciliteter
    • Spisebord

    På badeværelset

    • Vaskemaskine

    Enheder

    • Fladskærms TV

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
    • Røgdetektorer
    • Brandslukkere

    Kæledyr

    • Kæledyr ikke tilladt !

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 16:00 indtil 23:59
    Udtjekning: indtil 10:00
    Ofte stillede spørgsmål
    • ❓
      Hvor meget koster det at bo på Cosy Anfield Home?
      Prisen for en overnatning i Cosy Anfield Home er 326£.
    • ❓
      Hvilke restauranter kan vi finde i nærheden af Cosy Anfield Home?
      Restauranter i nærheden af Cosy Anfield Home omfatter Greggs - Breck Road og Panny's Place.

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    Liverpool John Lennon Lufthavn
    16 km

    Togstationer

    Lime Street Train Station
    2,2 km

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Cosy Anfield Home Liverpool

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk